Srednja šola Jesenice Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice

Telefon: 04 581 31 00       info@ssj-jesenice.si

 

  Govorilne ure

DOPOLDANSKE   GOVORILNE  URE

 IME IN PRIIMEK

RAZREDNIK

          TERMIN

PROSTOR

Ivančica Adamek

 

ponedeljek, 9.20 – 10.05

zbornica

Petra Alič

    2.AZ

ponedeljek, 12.10 - 13.45

kabinet zdravstvena

Branko Arko

    

ponedeljek 9.20 - 10.05

106

Marta Bajc

 

torek, 10.30 – 11.15

zbornica

Romina Bernard

    3.BZ

sreda, 12.10 - 12.55

205

Tomaž Bernard

    4.S

torek, 9.20 - 10.05

kabinet švz

Barbara Bezenšek

 

ponedeljek, 9.20 - 10.05

205

Nena Bogataj

 

torek, 9.20 - 10.05

gla 1

Karmen Brezovnik

   

torek, 8.30 - 9.15

kabinet 305

Bojan Brun

 

ponedeljek, 10.30 -11.15

kabinet švz

Sonja Colja

 

torek, 11.20 - 12.05

zbornica

Melita Čelesnik

    4.AZ

torek, 9.20 - 10.05

kabinet švz

Bojan Frelih

     1.P

sreda, 9.20 - 10.05

106

Silvana Gasar

 

petek, 9.20 - 10.05

zbornica

Tomislav Gerbec

 

sreda, 9.15 - 10.00

105

Urša Gluščič

     1.AV

četrtek, 9.15 - 10.05

zbornica

Mirjana Huljev

 

odsotna

 

Božo Intihar

     2.M

četrtek, 10.05 - 10.30

209

Meta Jug

     4.BZ

sreda, 10.30 - 11.15

kabinet zdravstvena

Andrej Kajfež

 

četrtek, 8.30 - 9.15

kabinet 311

Irena Klinar Hajdinjak

     2.BZ

četrtek, 9.20 - 10.05

zbornica

Barbara Kodrič

     3.BV

četrtek, 11.20 -12.00

zbornica

Anuška Kokalj

     2.AV

torek, 10.00 - 11.45

416

Sara Koren

     3.M

torek, 10.30 - 11.15

zbornica

Maja Krajnik

   

torek, 9.20 - 10.05

kabinet zdr.

Iris Kučina

     4.BV

ponedeljek, 10.30 - 11.15

zbornica

Matjaž Markič

   

sreda, 10.05 – 10.30

106

Marisa Monti

 

četrtek, 10.30 – 11.15

zbornica

Petra Naglič

 

torek, 9.20 - 10.05

pisarna pomočnice ravnateljice

Bine Novak

      1.M

petek, 9.20 - 10.05

kabinet 106

Nevenka Novak

    

torek, 10.05 - 10.50

zbornica

Mateja Petrovčič

    /

četrtek, 11.20 - 12.05

kabinet zdravstvena

Ines Rajgelj

     1.S

torek, 9.20 - 10.05

zbornica

Marjeta Rakar Gnilšak

    2.BV

ponedeljek, 10.05 - 10.30

kabinet 205

Ljubica Ravnikar

   

ponedeljek, 10.05 - 10:30

kabinet zdravstvena

Ana Retuznik  

   

četrtek, 12.10 - 12.55

kabinet 305

Maja Ručigaj

    1.BZ

četrtek, 13.00 - 13.45

učilnica 409

Nancy Luisa Sirc

    3.AV

ponedeljek, 8.30 - 9.15

gla 2

Kristina Sodja

    2.P

četrtek, 9.20 - 10.05

zbornica

Klaudija Ana Sotlar

    4.AV

ponedeljek, 8.30 - 9.15

zbornica

Renata Stare

   

torek, 7.40 - 8.25

kabinet 302

Barbara Starič

      2.S

sreda, 12.10 - 12.55

zbornica

Šolar Dalibor

    

sreda, 10.05 - 10.30

kabinet 209

Maja Štempihar

     1.AZ

petek, 10.05 – 10.30

kabinet zdravstvena

Miran Štempihar

 

sreda, 10.05 – 10.30

kabinet 302

Marjan Teran

   

sreda 8.30 – 9.15

111

Andreja Vehar Jerman

       3.S

četrtek, 10.05 - 10.30

311

Nataša Vester Trseglav

 

četrtek, 10.30 - 10.45

gla 3

Monika Vogelnik

     1.CZ

četrtek, 10.30 - 11.15

kabinet zdravstvena

Nataša Vrtačnik

 

ponedeljek,    12 - 14

113

Matjaž Zaplotnik

     3.AZ

četrtek, 10.30 – 11.15

kabinet 302

Zupan Katja

     1.BV

petek, 9.20 - 10.05

gla 1

Žnidar Metka

 

četrtek, 8.30 - 9.15

zbornica

ravnateljica
Monika Lotrič, univ. dipl. ekon.

Na vrh strani