Srednja šola Jesenice Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice

Telefon: 04 581 31 00       info@ssj-jesenice.si

 

  Govorilne ure

DOPOLDANSKE   GOVORILNE  URE

 IME IN PRIIMEK

RAZREDNIK

          TERMIN

PROSTOR

Ivančica Adamek

 

ponedeljek, 11.50 – 12.35

kabinet ŠVZ

Petra Alič

    

ponedeljek, 10.10 – 10.55

kabinet ZN

Branko Arko

    

torek, 10.10 – 10.55

kabinet 106

Marta Bajc

 

sreda, 9.20 – 10.05

zbornica, TV 3

Romina Bernard

    1.BZ

ponedeljek, 10.10 – 10.55

zbornica

Tomaž Bernard

    2.S

torek, 11.50 – 12.35

kabinet ŠVZ

Barbara Bezenšek

 

ponedeljek, 9.20 – 10.05

kabinet 205

Nevenka Bregar

    2.P

sreda, 10.10 – 10.55

kabinet 305

Karmen Brezovnik

    4.BZ

sreda, 10.10 – 10.55

zbornica

Bojan Brun

 

sreda, 11.00 – 11.45

kabinet ŠVZ

Sonja Colja

 

torek, 9.20 – 10.05

zbornica

Melita Čelesnik

    2.AZ

torek, 9.20 – 10.05

kabinet ŠVZ

Bojan Frelih

   

sreda, 9.20 – 10.05

učilnica 107

Silvana Gasar

 

četrtek, 11.00 – 11.45

101, zbornica

Tomislav Gerbec

 

ponedeljek, 10.05 – 10.50

učilnica 105

Janez Gluhar

 

četrtek, 10.10 – 10.55

kabinet 106

Mirjana Huljev

 

četrtek, 11.50 – 12.35

glasba 1

Meta Jug

    2.BZ

četrtek, 11.00 – 11.45

kabinet ZN

Andrej Kajfež

 

torek, 11.00 – 11.45

učilnica 310

Irena Klinar Hajdinjak

    4.AZ

sreda, 10.10 – 10.55

zbornica

Barbara Kodrič

    1.BV

petek, 10.10 – 10.55

zbornica, 401

Anuška Kokalj

 

četrtek, 9.20 – 10.05

učilnica 416

Sara Koren

    1.M

petek, 11.00 – 11.45

zbornica

Maja Krajnik

   

torek, 11.00 – 11.45

kabinet ZN

Milan Kristan

 

torek, 10.10 – 10.55

zbornica

Iris Kučina

    2.BV

sreda, 9.20 – 10.05

zbornica

Matjaž Markič

   

bolniška odsotnost

 

Marisa Monti

 

torek, 11.50 – 12.35

zbornica

Petra Naglič

    3.M

sreda, 10.10 – 10.55

pisarna pomočnice ravnateljice

Nevenka Novak

     1.P

petek, 7.40 – 8.25

zbornica

Mateja Petrovčič

    3.BZ

sreda, 11.00 – 11.45

kabinet ZN

Ines Rajgelj

    3.BV

torek, 10.10 – 10.55

zbornica

Marjeta Rakar Gnilšak

    4.AV

četrtek, 10.10 – 10.55

kabinet 205

Ljubica Ravnikar

   

ponedeljek, 10.10 – 10.55

kabinet ZN

Ana Retuznik Bozovičar

    4.BV

torek, 8.30 – 9.15

kabinet ZN

Maja Ručigaj

    3.S

sreda, 11.00 – 11.45

učilnica 409

Nancy Luisa Sirc

    1.AV

petek, 9.20 – 10.05

glasba

Kristina Sodja

    4.S

torek, 11.00 – 11.45

zbornica

Klaudija Ana Sotlar

    2.AV

ponedeljek, 12.40 – 13.25

zbornica

Renata Stare

   

sreda, 11.00 – 11.45

kabinet 302

Barbara Starič

 

četrtek, 9.20 – 10.05

zbornica

Darja Šatej

 

petek, 10.10 – 10.55

Gimnazija, kabinet 406, tel. 580 94 63

Šolar Dalibor

   2.M

torek, 9.20 – 10.05

učilnica 210

Maja Štempihar

   3.AZ

torek, 10.10 – 10.55

kabinet ZN

Miran Štempihar

 

ponedeljek, 11.00 – 11.45

kabinet 302

Marjan Teran

   

četrtek, 12.40 – 13.25

kabinet 111

Andreja Vehar Jerman

    1.S

ponedeljek, 9.20 – 10.05

kabinet 311

Nataša Vester Trseglav

 

ponedeljek, 8.30 – 9.15

glasba

Monika Vogelnik

    1.CZ

petek, 10.10 – 10.55

kabinet ZN

Nataša Vrtačnik

 

petek, 12.40 – 13.20

113

Matjaž Zaplotnik

    1.AZ

petek, 11.00 – 11.45

kabinet 302

Zupan Katja

    3.AV

ponedeljek, 12.40 – 13.25

glasba

Žnidar Metka

 

torek, 9.20 – 10.05

zbornica

Na vrh strani