Srednja šola Jesenice Ulica bratov Rupar 2, 4270 Jesenice

Telefon: 04 581 31 00       info@ssj-jesenice.si

 

  Govorilne ure

DOPOLDANSKE   GOVORILNE  URE

IME IN PRIIMEK

RAZREDNIK

          TERMIN

PROSTOR

Ivančica Adamek

 

petek, 9.20 – 10.05

kabinet ŠVZ

Petra Alič

    1.AZ

ponedeljek, 10.10 – 10.55

kabinet ZN

Branko Arko

    

sreda, 11.00 – 11.45

106

Marta Bajc

 

torek, 9.20 – 10.05

zbornica

Romina Bernard

    2.BZ

torek, 12.40 – 13.25

zbornica

Tomaž Bernard

    3.S

sreda, 11.00 – 11.45

kabinet ŠVZ

Barbara Bezenšek

 

ponedeljek, 9.20 – 10.05

kabinet 205

Karmen Brezovnik

   

sreda, 9.20 – 10.05

kabinet 305

Bojan Brun

 

četrtek, 10.10 – 10.55

kabinet ŠVZ

Sonja Colja

 

četrtek, 10.10 – 10.55

zbornica

Melita Čelesnik

    3.AZ

sreda, 9.20 – 10.05

kabinet ŠVZ

Bojan Frelih

   

torek, 9.20 – 10.05

107

Silvana Gasar

 

ponedeljek, 9.20 – 10.05

zbornica

Tomislav Gerbec

 

sreda, 9.20 – 10.05

105

Urša Gluščič

 

sreda, 10.10 – 10.55

zbornica

Mirjana Huljev

 

torek, 8.30 – 9.15

GLA 1

Božo Intihar

     1.M

četrtek, 11.50 – 12.35

kabinet 209

Meta Jug

     3.BZ

ponedeljek, 9.20 – 10.05

kabinet ZN

Andrej Kajfež

 

četrtek, 11.00 – 11.45

kabinet 311

Irena Klinar Hajdinjak

     1.BZ

ponedeljek, 10.10 – 10.55

zbornica

Barbara Kodrič

     2.BV

četrtek, 10.10 – 10.55

401

Anuška Kokalj

     1.AV

petek, 9.20 – 10.05

416

Sara Koren

     2.M

torek, 11.00 – 11.45

zbornica

Maja Krajnik

   

torek, 11.50 – 12.35

kabinet ZN

Iris Kučina

     3.BV

sreda, 10.10 – 10.55

zbornica

Matjaž Markič

   

četrtek, 11.00 – 11.45

106

Marisa Monti

 

sreda, 11.50 – 12.35

zbornica

Petra Naglič

 

torek, 9.20 – 10.05

pisarna pomočnice

Bine Novak

 

četrtek, 9.20 – 10.05

106

Nevenka Novak

     2.P

četrtek, 8.30 – 9.15

zbornica

Mateja Petrovčič

    4.BZ

ponedeljek, 11.50 – 12.35

kabinet ZN

Ines Rajgelj

    4.BV

četrtek, 7.40 – 8.25

zbornica

Marjeta Rakar Gnilšak

    1.BV

ponedeljek, 11.50 – 12.35

kabinet 205

Ljubica Ravnikar

   

ponedeljek, 10.10 – 10.55

kabinet ZN

Ana Retuznik  

   

torek, 9.20 – 10.05

Kabinet 305

Maja Ručigaj

    4.S

ponedeljek, 10.10 – 10.55

409

Nancy Luisa Sirc

    2.AV

četrtek, 11.50 – 12.35

GLA 2

Kristina Sodja

    1.P

ponedeljek, 10.10 – 10.55

zbornica

Klaudija Ana Sotlar

    3.AV

sreda, 9.20 – 10.05

zbornica

Renata Stare

   

četrtek, 10.10 – 10.55

kabinet 302

Barbara Starič

     1.S

petek, 9.20 – 10.05

zbornica

Šolar Dalibor

     3.M

sreda, 9.20 – 10.05

210

Maja Štempihar

     4.AZ

bolniška odsotnost

 

Miran Štempihar

 

ponedeljek, 9.20 – 10.05

kabinet 302

Marjan Teran

   

bolniška odsotnost

 

Andreja Vehar Jerman

 

sreda, 9.20 – 10.05

312

Nataša Vester Trseglav

 

sreda, 12.40 – 13.25

GLA 3

Monika Vogelnik

   

petek, 9.20 – 10.05

308

Nataša Vrtačnik

 

ponedeljek, 12.00 – 14.00

113

Matjaž Zaplotnik

   2.AZ

četrtek, 9.20 – 10.05

kabinet 302

Zupan Katja

   4.AV

četrtek, 8.30 – 9.15

GLA 1 - kabinet

Žnidar Metka

 

ponedeljek, 11.00 – 11.45

zbornica

Na vrh strani